Januari 2020
Maandag 27 januari
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 30 januari
19:00 – 23:00

Racketavond

Februari 2020
Maandag 3 februari
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 6 februari
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 10 februari
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 13 februari
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 17 februari
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 20 februari
19:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 22 februari
11:00 – 16:30

Invitatietoernooi (3 banen)

Maandag 24 februari
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 27 februari
19:00 – 23:00

Racketavond

Maart 2020
Maandag 2 maart
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 5 maart
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 6 maart
19:30 – 23:00

Sitpoint Kwis

Clubhuis
Maandag 9 maart
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 12 maart
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 13 maart
20:00 – 23:30

Kaartavond met veiling

Clubhuis
Maandag 16 maart
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 19 maart
19:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 21 maart
11:00 – 17:00

Uitwisselingstoernooi (3 banen)

Maandag 23 maart
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Woensdag 25 maart
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

Donderdag 26 maart
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 27 maart
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

Zaterdag 28 maart
09:00 – 17:00

Clubkampioenschappen (3 banen)

Zondag 29 maart
09:00 – 17:00

Clubkampioenschappen (3 banen)

Maandag 30 maart
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Dinsdag 31 maart
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

April 2020
Woensdag 1 april
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

Donderdag 2 april
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

Vrijdag 3 april
18:00 – 23:30

Clubkampioenschappen (3 banen)

Zaterdag 4 april
09:00 – 20:00

Clubkampioenschappen finaledag (3 banen)

15:00 – 18:00

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

18:00 – 23:00

Afsluiting Winteravond competitie

Clubhuis
Zondag 5 april
12:00 – 17:00

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Maandag 6 april
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 9 april
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 10 april
19:00 – 23:30

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Zondag 12 april
12:00 – 17:00

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Maandag 13 april
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 16 april
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 17 april
19:00 – 23:30

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Zondag 19 april
12:00 – 17:00

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Maandag 20 april
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 23 april
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 24 april
19:00 – 23:30

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Zondag 26 april
12:00 – 17:00

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Maandag 27 april
06:00 – 20:00

Oranjebittertoernooi

Donderdag 30 april
19:00 – 23:00

Racketavond

Mei 2020
Vrijdag 1 mei
16:00 – 20:00

Bedrijventennis (2 banen bezet)

Maandag 4 mei
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 7 mei
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 8 mei
19:00 – 23:30

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Zondag 10 mei
12:00 – 17:00

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Maandag 11 mei
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 14 mei
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 15 mei
19:00 – 23:30

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Zondag 17 mei
12:00 – 17:00

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Maandag 18 mei
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 21 mei
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 22 mei
19:00 – 23:30

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Zondag 24 mei
12:00 – 17:00

Voorjaarscompetitie (3 banen)

Maandag 25 mei
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 28 mei
19:00 – 23:00

Racketavond

Juni 2020
Maandag 1 juni
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 4 juni
19:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 6 juni
09:00 – 17:00

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Zondag 7 juni
09:00 – 17:00

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Maandag 8 juni
18:00 – 23:30

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Dinsdag 9 juni
18:00 – 23:30

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Woensdag 10 juni
18:00 – 23:30

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Donderdag 11 juni
18:00 – 23:30

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Vrijdag 12 juni
18:00 – 23:30

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Zaterdag 13 juni
09:00 – 17:00

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi (3 banen)

Zondag 14 juni
09:00 – 20:00

Tennis Store NL Open (Jeugd) Toernooi FINALEDAG (3 banen)

Maandag 15 juni
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 18 juni
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 22 juni
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 25 juni
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 29 juni
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Juli 2020
Donderdag 2 juli
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 6 juli
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 9 juli
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 13 juli
19:00 – 22:00

Zomeravondcompetitie (3 banen)

Donderdag 16 juli
19:00 – 23:00

Racketavond

Donderdag 23 juli
19:00 – 23:00

Racketavond

Donderdag 30 juli
19:00 – 23:00

Racketavond

Augustus 2020
Donderdag 6 augustus
19:00 – 23:00

Racketavond

Donderdag 13 augustus
19:00 – 23:00

Racketavond

Donderdag 20 augustus
19:00 – 23:00

Racketavond

Donderdag 27 augustus
19:00 – 23:00

Racketavond

September 2020
Donderdag 3 september
19:00 – 23:00

Racketavond

Zondag 6 september
09:00 – 12:00

Najaarscompetitie Groen (3 banen)

Donderdag 10 september
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 11 september
19:00 – 23:30

Najaarscompetitie (3 banen)

Zondag 13 september
09:00 – 17:00

Najaarscompetitie Senioren/Jeugd (3 banen)

Donderdag 17 september
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 18 september
19:00 – 23:30

Najaarscompetitie (3 banen)

Zondag 20 september
09:00 – 17:00

Najaarscompetitie Senioren/Jeugd (3 banen)

Donderdag 24 september
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 25 september
19:00 – 23:30

Najaarscompetitie (3 banen)

Zondag 27 september
09:00 – 17:00

Najaarscompetitie Senioren/Jeugd (3 banen)

Oktober 2020
Donderdag 1 oktober
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 2 oktober
19:00 – 23:30

Najaarscompetitie (3 banen)

Zondag 4 oktober
09:00 – 17:00

Najaarscompetitie Senioren/Jeugd (3 banen)

Donderdag 8 oktober
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 9 oktober
19:00 – 23:30

Najaarscompetitie (3 banen)

Zondag 11 oktober
09:00 – 17:00

Najaarscompetitie Senioren/Jeugd (3 banen)

Maandag 12 oktober
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 15 oktober
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 16 oktober
19:00 – 23:30

Najaarscompetitie (3 banen)

Zondag 18 oktober
09:00 – 17:00

Najaarscompetitie Senioren/Jeugd (3 banen)

Maandag 19 oktober
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 22 oktober
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 23 oktober
19:00 – 23:30

Najaarscompetitie (3 banen)

Zondag 25 oktober
09:00 – 17:00

Najaarscompetitie Senioren/Jeugd (3 banen)

Maandag 26 oktober
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 29 oktober
19:00 – 23:00

Racketavond

November 2020
Maandag 2 november
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 5 november
19:00 – 23:00

Racketavond

Zaterdag 7 november
16:00 – 19:00

Bock en Rock Toernooi (3 banen)

19:00 – 23:30

Bock en Rock Toernooi afsluitngsavond

Clubhuis
Maandag 9 november
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 12 november
19:00 – 23:00

Racketavond

Vrijdag 13 november
19:30 – 23:30

Sitpoint Kwis

Clubhuis
Maandag 16 november
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 19 november
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 23 november
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 26 november
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 30 november
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

December 2020
Donderdag 3 december
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 7 december
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 10 december
19:00 – 23:00

Racketavond

Maandag 14 december
19:00 – 22:45

WAC - Winteravond Competitie (3 banen)

Donderdag 17 december
19:00 – 23:00

Racketavond

Donderdag 24 december
19:00 – 23:00

Racketavond